
SETKÁNÍ:
Zajímá vás, proč sem vlastně letíme…?? Proč se někdo uprostřed zimy plné sněhu sebere a letí do Hurghady, kde se nedá ani koupat?? Za vším vězí láska :-D. Když někdy zkusíte Araba už není cesty zpět. Český Fanouš gaučový je sice fajn kámoš k posezení u piva, ale rodidla si z něj rozhodně trhat nebudete 😀 😀 Arabská láska je plná vášně, nenávisti, usmiřování. Je to ten pocit, buď všechno nebo nic. Takže na nás buď budou čekat na letišti v Hurghadě nebo ne..:-D Po 6 hodinách strávených v letadle si jdeme zakouřit a na WC se opět namalujeme. Líčidla z Dutáče zůstaly obtištěné v letadlové dece.. 😀 Po rychlé asi 20násobné kontrole vycházíme z haly. Srdce nám buší….asi díky váze zavazadel… 😀 Jsou tam oba dva !! Praštíme s kuframa a běžíme si pro vášnivý polibek. Ten, ale nepřichází…při podání ruky zjišťujeme, že to nejsou oni :-D. Ten Gin v letadle byl velmi silný 😀 😀 . Běžíme dál…konečně už nás vítá ta správná náruč a Egyptský veřejně povolený polibek !! Přistavené Taxy si neví rady s našimi 8 zavazadly. Největší kufr jede ve předu jako spolujezdec . A my vzadu jsme si velmi blízko 😀 Nečekaná blízkost trvá 20 minut…kufr ve předu vypadá velice spokojeně. Při průjezdu místním Bronxem tipujeme, který Sqvat bude ten náš. Před jedním zastavujeme, vítá nás hejno koček a halda odpadků všude kolem. Tak jsme asi tady… v našem vysněném ráji !! 😀 😀
…postavy a události v příběhu mohou být smyšlené a jakákoliv podobnost se skutečnými osobami ,žijícími či zemřelými, může být náhodná a autory nezamýšlená……
0 komentářů